Fantastczny wyjazd – work and travel opinie

O ile chcesz w wakacje zarobić odrobinę dodatkowych pieniędzy, nie myśl, że Twoją zasadniczą opcją są Niemcy, Wielka Brytania, czy któryś z krajów skandynawskich. W tym dość obszernym temacie, jakim jest praca wakacyjna USA będzie równie ładną opcją.

Nie myśl, że to bardzo daleko, drogo i ciężko się tam zdobyć. Okazuje się, że są na to całkowicie niezłe sposoby. Wyjściem jest program Work&Travel USA. To propozycja przeznaczona głównie dla osób posiadających status studenta. Zgłaszając się do programu, otrzymuje się ofertę pracy przez parę miesięcy w Stanach Zjednoczonych, a następnie możliwość zwiedzania kraju przez dodatkowy miesiąc. Czas pracy wynosić może od dwóch miesięcy do mniej więcej pół roku.

Na ten okres będzie nam przysługiwać specjalna wiza dla pracowników tymczasowych. Załatwienie jej może być niestety nieco czasochłonne. Wymagana będzie bowiem osobista rozmowa z urzędnikiem w amerykańskim konsulacie. Te ulokowane są w Warszawie i Krakowie, zatem osoba, która nie jest mieszkańcem którego z owych miast będzie musiała poświęcić ciut czasu na dojazd.

Jeżeli chodzi o zarobki, programy Work and Travel opinie mają całkowicie rewelacyjne. Przez nieustannie pracy odłożyć można wiele tysięcy dolarów, nawet mając na uwadze dość znaczny koszt biletów lotniczych. Zasługą tego jest bowiem fakt, że pracodawca na miejscu gwarantuje noclegi , a ponadto wyżywienie. Cała wypłata ma możliwość więc zostać zaoszczędzona i po powrocie zamieniona na złotówki. Krótko mówiąc, przez parę miesięcy pracy w USA, odłożyć można tyle samo, co wręcz przez kilka lat pracy w Polsce.

Więcej treści – work and travel wroclaw.

Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania Fantastczny wyjazd – work and travel opinie została wyłączona

Comments are closed.