Transport – ciągnik siodłowy

Firmy z branży TSL potrzebują głównie bardzo wysokiej jakości pojazdów potrzebnych do realizacji obowiązków transportowych. Warto pamiętać zatem o tym, że DAF XF 480 FT to perfekcyjny wybór dla tych wszystkich firm transportowych, które potrzebują głównie samochodów o odpowiednich parametrach technicznych, które sprawdzą się w sytuacji transportu ładunków ciężkich na dalekich trasach.
Wybór ciągnika siodłowego dla firmy transportowej – na co zwrócić uwagę?
Z całkowitą czyli stu procentową pewnością ciągniki siodłowe powinny być przede wszystkim samochodami niezawodnymi, które będą bardzo dobrze spełniały własne zadania nawet na dalekich międzynarodowych trasach.

Dlatego też warto zdecydować się na rozwiązanie tj. ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT. Jest to ciągnik siodłowy, który przede wszystkim może być zestawiony z naczepą o dużej masie pełnej, a przy tym jest to też pojazd wyposażony w wyrafinowane systemy poprawiające bezpieczeństwo na drodze. Warto mieć na uwadze też o tym, że jest to pojazd komfortowo wyposażony, ponieważ posiada przestronną kabinę zapewniającą kierowcy wygodę. Jak się więc okazuje, DAF XF 480 FT jest do ciężkich zadań transportowych wręcz wyjściem idealnym łączącym zarówno komfortowe wyposażenie, jak też stabilną a także mocną konstrukcję a także nowoczesne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa. Pamiętajmy też o tym, że jest to pojazd wyposażony w przyszłościowy silnik wysokoprężny, jak również w system AdBlue, który odpowiedzialny jest za redukcję emisji tlenku azotu. Dodatkowo odróżnia się też nadwoziem wykonanym z bardzo wysokiej jakości komponentów.

Warto sprawdzić: oferta używanych XF 480.

Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania Transport – ciągnik siodłowy została wyłączona

Comments are closed.