W jaki sposób zarabaić kasę w sieci?

Wiele firm przeprowadza pracę niektórych działów w formie pracy w domu i związku z tym szukają pracowników lub proponuje pracownikom przejście na tę formę pracy. Nie we wszystkich profesjach możliwa jest praca w domu. Pracować w domu nie mogą pracownicy produkcyjni, służba zdrowia, magazynierzy, służby mundurowe, budowlańcy itp. To alternatywa dla telemarketerów, dziennikarzy, copywriterów, informatyków, nauczycieli (rozwija się e-learning), tłumaczy, księgowych, ankieterów, fotografów. Skrótowo rzecz ujmując to propozycja zawodowa dla przedstawicieli wolnych zawodów, którzy nie są ograniczeni sztywnym czasami pracy, bądź dla osób, które chcą podjąć pracę dodatkową popołudniami. Pracować w zaciszu czterech ścian może prawie każdy internauta.

W ostatnim czasie dużo osób zakłada swoje strony internetowe w nadzieji na łatwy i szybki zarobek. Niestety dosłownie na dobrze wypozycjonowanej stronie internetowej w bardzo wielu sytuacjach zarobimy grosze. Analogicznie sprawa wygląda z katalogami firm albo stron do których prawie każdy posiadacz portalu ma możliwość dodać swój wpis po uiszczeniu symbolicznej opłaty w wysokości 1, 2, 3 czy 5 zł. Niestety nie jest to również dobry metodę na zarabianie w sieci, prawdopodobnie, że takich katalogów mamy minimum 100, każdy na domenie głównej i dobrze podlinkowany. Warto spojrzeć w ramach przykładu na katalog firm, w którym średnio dziennie dodawane są 2-3 wpisy, daje nam to zarobek w wysokości zaledwie 2-3zł dziennie.

Osoby wykonujące zawody, w których nie posiada sposobności wykonywania pracy za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych, a które preferują wykonywać zlecenia w ramach pracy w domu, powinny zdecydować się na inną branżę niż ich stała profesja. Zdania zlecają zazwyczaj pracodawcy, choć zdarzają się firmy wystawiające katalog prac do wytwarzania. W takiej sytuacji pracownik sam wybiera zdania, które wytwarza. W większości podpisywane są umowy zlecenia albo umowy o dzieło. Pracodawca i pracownik mogą także podpisać umowę o pracę. Wynagrodzenie uzależniony jest od efektów pracy, a nie od czasu pracy. Strony mogą ustalić stawkę miesięczną.

Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania W jaki sposób zarabaić kasę w sieci? została wyłączona

Comments are closed.